Historia Carrie - Molly Weatherfield

Autorka: Molly Weatherfield
Tytuł: Historia Carrie

Wydawnictwo:Carrie odkąd pamięta miała słabość do literatury erotycznej. Marzy także o swojej przygodzie. Gdy sama zetknie się z czymś zwanym w skrócie "BDSM" przeżuje szok, że sztuka seksu może być tak niekonwencjonalna i perwersyjna.
 

Jej związek z mężczyzną nie opiera się na miłości, ale na planie, gdzie wszystko zaplanowane jest z zegarkiem w ręku. To sztywny regulamin, zasady, skrępowanie i niejednokrotnie ból. Upokarzanie, brak człowieczeństwa i cierpienie. Czy tak da się żyć?
 

 "Historia Carrie" totalnie mną wstrząsnęła. Nie tylko nie rozumiem tej ideologi BDSM, ale i w życiu bym się na coś takiego nie zdecydowała.
Człowiek sprowadzany jest do zera. Jest niewolnikiem, drugiej osoby, więźniem swojego pana, człowiekiem gotowym na rozkazy i wszelkie możliwe rzeczy.

Jeżeli po tej książce spodziewaliście się czułych opisów, wielkich miłości czy zakochania, możecie ją odłożyć. Książka może zgorszyć, jest mocna i nie owija niczego w bawełnę. Szokuje i wywołuje niedowierzanie.
Jeżeli nie chcecie czytać o wiązaniu i innych tego typu praktykach to nie czytajcie tej książki, jeżeli zaś interesuje Was tego typu "miłość" to ta książka jest obowiązkowa.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka