Winnie w kosmosie - Valerie Thomas Korky Paul

Autorzy: Valerie Thomas Korky Paul
Tytuł: Winnie w kosmosie
Wydawnictwo: 
Znacie Czarownicę Winnie? Ja zaczęłam czytać tę serię trochę od końca, ale to i tak nie przeszkodziło mi w poznawaniu bohaterki.

Seria o Czarownicy Winnie bije rekordy popularności na całym świecie i nie ma się czemu dziwić, po prócz pięknych ilustracji, książka to istna skarbnica wiedzy i ciekawa pełna przygód historia!

Kto z nas nie chciałby polecieć w kosmos? Och, pewnie każdy by chciał, chociaż na chwilę, chociaż zobaczyć. Winnie ma taką możliwość bo wystarczy, że weźmie pod pachę swojego kota Wilbura i wypowie jedno magiczne słowo: Abrakadabraaaa! I oto jest rakieta, która poleci wprost do bram kosmicznego świata.
Jesteście ciekawi jakie przygody przeżyją Winnie i Wilbur? Koniecznie przeczytajcie!

Co bardzo mi się podoba w tej książce, to wiedza z zakresu kosmosu, pięknie podana i wpleciona w akcję. Małe ilustracje planet wraz z symbolami, trudne słowa i mnóstwo fajnej zabawy! To przecież dzieci kochają najbardziej, prawda?

Poza tym historia jest naprawdę króciutka co sprawia, że możemy ją czytać dzieciom miliony razy, a one przy okazji nauczą się całego układu słonecznego, super!
Ja jestem ogromną fanką takich książek i naprawdę bardzo ją Wam polecam.
A niebawem opublikuję recenzję kolejnej części przygód czarownicy:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka