Dziennik Cwaniaczka. Zezowate szczęście - Jeff Kinney

Autor: Jeff Kinney
Tytuł: Dziennik Cwaniaczka. Zezowate szczęście
Wydawnictwo:
Bardzo czekałam na kolejną część przygód Grega. Biorąc pod uwagę, że film utknął na drugiej części i kolejnych nadal nie widać, ogromnie mnie cieszy fakt, że przynajmniej kolejne części książki pojawiają się regularnie.

Tym razem w życiu naszego bohatera wiele się zmieni. Zapewne pamiętacie, że Greg przyjaźni się z Rowleyem od niepamiętnych czasów. Teraz wszystko się zmieniło ponieważ Rowley ma dziewczynę. Greg był pewny, że to on pierwszy się ustatkuje, a tutaj taka niespodzianka.

Posiadanie dziewczyny zmienia całkowicie życie nie tylko Rowleya ale także i Grega, bo od tej pory musi sam chodzić do szkoły, co wiąże się z wieloma przeszkodami, nie wspominając już o samodzielnym robieniu zadań i tachaniu swojego plecaka do szkoły. Ale to nie wszystko. Problemy namnażają się w iście szybkim tempie.
Dopiero gdy Greg znajduje magiczną kulę, wydaje się jakby wszystko miało zmienić się na lepsze. Niestety, to tylko pozory...

"Zezowate szczęście" to już ósma część przygód Cwaniaczka i sądzę, że jeszcze wiele udanych części przed autorem. Nadal trzyma poziom nie tylko tekstu ale i rysunków, co bardzo dobrze rokuje na przyszłość. Ósmy tom to już ładny wyczyn i zdecydowanie czekam na więcej.
A wy czytacie?
Ze swojej strony polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka