Moc dobrych myśli - Beata Pawlikowska

Autorka: Beata Pawlikowska
Tytuł: Moc dobrych myśli
Wydawnictwo:
Czasami chcemy powiedzieć  komuś coś ważnego ale nie wiemy jak. Czasami nie wierzymy we własne siły, świat wydaje nam się niebezpieczny i odpychający, a nasze życie serią porażek. To właśnie w takich chwilach warto sięgnąć po serię pięciu książeczek Beaty Pawlikowskiej zatytułowanej Seria dobrych myśli.

Wśród nich znajdziemy:
- Myśl pozytywnie
- Na zdrowie
- Myślę o Tobie
- Kocham Cię
- Lubię Cię

Książki zostały wydane w małym formacie, który świetnie leży w dłoni. Twarda oprawa, piękne fotografie i zawarte w niej dobre myśli dopełniają całość.
Muszę Wam się przyznać, że ja uwielbiam te książeczki. Są takie radosne, kolorowe i tak optymistycznie nastrajające, że nie sposób się od nich oderwać.

Moją ulubioną jest Myśl pozytywnie i Na zdrowie. W tej drugiej znajdziemy 15 zdrowych i pysznych przepisów, które mogą dać nam kopa do lepszego odżywiania, może do zmiany celebrowania posiłków, a może zainspirują nas do wypróbowania nowych przepisów. Natomiast "Myśl pozytywnie" niezmiennie mnie motywuje gdy mam gorszy dzień lub wstaje z nastawieniem dziś nic mi się nie uda.
 Jeżeli lubicie tego typu książeczki koniecznie weźcie te pod uwagę. Są fantastyczne!

To także świetny pomysł na prezent:))
Polecam!

3 komentarze :

 1. muszę się za nimi rozejrzeć ;)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię jej audycje w Radiu Zet, więc i nad lekturą tych książeczek chętnie się zastanowię ;)

  Zapraszam do mnie: http://kulturka-maialis.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Z książkami pani Pawlikowskiej nie miałam nigdy do czynienia, ale szczerze cenię jej audycje w radiu, ponieważ prowadzi je w ciekawy i interesujący sposób, przyciąga do siebie słuchacza, płynie taki optymizm, coś ma ta kobitka w sobie! ;)

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka