Bądź fit. Zaplanuj swój trening - Mariusz Czerkawski


Autor: Mariusz Czerkawski
Tytuł: Bądź fit. Zaplanuj swój trening
Wydawnictwo:
„Bądź FIT. Zaplanuj swój trening z Mariuszem Czerkawskim” to książka, która jest połączeniem poradnika i dziennika wraz z planem treningowym i co najważniejsze jest przeznaczona zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet, chcących przejść na zdrowy tryb życia z równoczesnym dbaniem o swoją formę.Bycie fit nie kojarzy się już tylko wszystkim tylko z siłownią i wyciskaniem z siebie ostatnich potów, ale ze zdrowym jedzeniem i co najważniejsze z ruchem. Wystarczy wyjść z domu i pojawia się wiele możliwości. Można spacerować, jeździć na rowerze, pływać na basenie czy biegać. A jeżeli nie lubicie ćwiczyć na powietrzu, wystarczy mata i własny pokój.


"Bądź fit" to książka, która każdemu pomoże w osiągnięciu formy. W środku znajdziemy zbiór konkretnych ćwiczeń wraz z dokładnie ilustrującymi wykonanie ćwiczenia, zdjęciami. Zawarte zostały ćwiczenia do wykonania w parach, gotowe plany treningowe (pompki,brzuch,pośladki) propozycje ćwiczeń do przeprowadzenia w domu oraz trening na siłowni.


To co dla mnie w tej książce jest najważniejsze to fakt, że treningi, które są w niej zawarte zostały przygotowane dla różnych osób, które są w różnym stopniu fitnesowo zaawansowane. Dzięki temu możemy zwiększyć wytrzymałość, schudnąć, wyrzeźbić poszczególne partie mięśniowe lub po prostu nabrać więcej sił. Druga najważniejsza dla mnie rzecz to miejsce na własne notatki! Nie wyobrażam sobie, że mogłoby go tam nie być. Jest go naprawdę dużo i niesamowicie ułatwia nam motywowanie się do ćwiczeń czy po prostu zapisywanie swojego samopoczucia po treningu itp.

Myślałam, że ta książka będzie kolejną świetnie wypromowaną pozycją, nic nie wnoszącą do naszego życia, ale muszę powiedzieć, że jest naprawdę godna uwagi. Zaskoczyła mnie także jej cena. Można ją już kupić za około 30zł.
Jeżeli macie ochotę zrobić pierwszy krok do bycia fit, koniecznie kupcie tę książkę!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka