Zacznijmy od nowa - Abbi Glines

Autorka: Abbi Glines
Tytuł: Zacznijmy od nowa
Wydawnictwo:To już trzecia część przygód Blair i Rusha i muszę przyznać, że porównując ją do całości, ta jest zdecydowanie najgorsza.

Blair jest w ciąży, a Rush robi wszystko aby dziewczyna się nie stresowała i odpoczywała. Niestety problemy z Nan się nie kończą. Dziewczyna postanowiła zbliżyć się do swojego ojca, a ten nie potrafi sobie z dziewczyną poradzić. Na pomoc rusza Rush razem z Blair.

Jak wiadomo Nan, nienawidzi narzeczonej brata, więc robi wszystko aby ich skłócić. Czy to się uda?
Czy Rush wybierze Nan, zapominając o swojej narzeczonej?

Książkę czyta się bardzo szybko. Teraz gdy za sobą mam trzecią częśc muszę powiedzieć, że chyba najlepsza była pierwsza część. Druga już była dużo gorsza, natomiast trzecia w moim odczuciu jest fatalna. Akcja skupia się jedynie na ekscesach łóżkowych Blair i Rusha, na nadskakiwaniu Rusha wręcz robieniu wszystkiego za Blair, oraz na powtarzaniu ciągle tych samych frazesów, które czasami brzmią jak kiepska telenowela.

Nie chcę Was absolutnie odciągać od tej serii, bo pierwsza i druga część były naprawdę w porządku, być może autorka już nie miała pomysłu na tą trzecią, ale chciała dokończyć wątek ciąży Blair? Przynajmniej tak to wygląda w moim odczuciu.
W każdym razie i tak miło wspominam czas spędzony z tą trylogią, jeżeli macie ochotę koniecznie przeczytajcie:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka