Zacznijmy od nowa - Abbi Glines

Autorka: Abbi Glines
Tytuł: Zacznijmy od nowa
Wydawnictwo:To już trzecia część przygód Blair i Rusha i muszę przyznać, że porównując ją do całości, ta jest zdecydowanie najgorsza.

Blair jest w ciąży, a Rush robi wszystko aby dziewczyna się nie stresowała i odpoczywała. Niestety problemy z Nan się nie kończą. Dziewczyna postanowiła zbliżyć się do swojego ojca, a ten nie potrafi sobie z dziewczyną poradzić. Na pomoc rusza Rush razem z Blair.

Jak wiadomo Nan, nienawidzi narzeczonej brata, więc robi wszystko aby ich skłócić. Czy to się uda?
Czy Rush wybierze Nan, zapominając o swojej narzeczonej?

Książkę czyta się bardzo szybko. Teraz gdy za sobą mam trzecią częśc muszę powiedzieć, że chyba najlepsza była pierwsza część. Druga już była dużo gorsza, natomiast trzecia w moim odczuciu jest fatalna. Akcja skupia się jedynie na ekscesach łóżkowych Blair i Rusha, na nadskakiwaniu Rusha wręcz robieniu wszystkiego za Blair, oraz na powtarzaniu ciągle tych samych frazesów, które czasami brzmią jak kiepska telenowela.

Nie chcę Was absolutnie odciągać od tej serii, bo pierwsza i druga część były naprawdę w porządku, być może autorka już nie miała pomysłu na tą trzecią, ale chciała dokończyć wątek ciąży Blair? Przynajmniej tak to wygląda w moim odczuciu.
W każdym razie i tak miło wspominam czas spędzony z tą trylogią, jeżeli macie ochotę koniecznie przeczytajcie:)

7 komentarzy :

 1. Nie lubię, gdy książki są naciągane lub gdy są wydawane po to, by dokończyć tylko jeden wątek, a przez resztę jest lana woda.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie dla mnie, więc spasuję ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Skoro z całej trylogii tylko pierwszy tom jest dobry, to ja podziękuję. Słyszałam sporo niepochlebnych opinii o Zacznijmy od nowa i nie mam ochoty na tę serię Abbi Glines.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety zgadzam się ze stwierdzeniem, że to najgorsza część serii. Nie nazwałabym jej fatalną, ale rzeczywiście można odnieść wrażenie, że autorce trochę zabrakło pomysłu na zakończenie. Ja jednak nadal uwielbiam tę serię całym sercem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Troszkę mnie zmartwiłaś, ale mimo wszystko nadal chcę dokończyć swoją przygodę z Blair i Rushem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chodzi za mną pierwszy tom, ale ciągle jakoś nie po drodze... ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. O jaka słitaśna okładka. Szkoda, że ta książka jest najgorsza, ale z drugiej strony nie znam poprzednich tomów, więc nie mogę się wypowiedzieć :)

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka