Skruszone. Pretty Little Liars - Sara Shepard

Autorka: Sara Shepard
Tytuł: Skruszone. Pretty Little Liars
Wydawnictwo:Niesamowite, że to już 13 część z serii Pretty Little Liars. Nie wiem kiedy to minęło, ale mimo tak dużej liczby części nadal mam niedosyt, a to naprawdę nie lada wyczyn i tutaj należą się ogromne ukłony po sam pas dla autorki. Naprawdę nie mam pojęcia jak ona się w tym nie gubi no i jak zręcznie nie tylko manewruje ale i mydli oczy czytelnikowi.
Ach, ta Sara Shepard.

Tym razem kłamczuchy są zdesperowane i za wszelką cenę chcą odnaleźć tego, kto kryje się za pseudonimem A. i niszczy im życie. Powoli kończą szkołę, trwają przygotowania do balu maturalnego, ale co z tego skoro nie potrafią z niczego się cieszyć, a każdy ich krok jest rejestrowany.

Śledztwo w poszukiwaniu A. zatacza coraz szersze kręgi i teraz praktycznie każdy jest podejrzany, a szczególnie Noel, który kiedyś kochał się w Ali.

Co na to Aria? Czy Hanna zostanie królową balu? Czy Spencer znajdzie partnera na bal, A  Emily pogodzi się w końcu z faktem, że Ali już nie ma?
No i w końcu czy uda się odkryć kim naprawdę jest A.?

Och, muszę Wam powiedzieć, że książkę czyta się rewelacyjnie i w dodatku tak szybko, że po odłożeniu jej na półkę chciałoby się sięgnąć po kolejny tom, a ten nie wiadomo kiedy się ukaże.
Dodatkowo zakończenie, co ja będę dużo mówić jest zarazem tragiczne i zaskakujące.

Czy ta część jeszcze jest przed Wami, a może już czytaliście? Co sądzicie o całej serii?
Chętnie poczytam Wasze komentarze:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka