Dla Ciebie wszystko - Katarzyna Michalak

Autorka: Katarzyna Michalak

Tytuł: Dla Ciebie wszystko

Wydawnictwo:
RECENZJA PRZEDPREMIEROWA: 28.08.2014

Nie zdawałam sobie sprawy z tego jak bardzo tęsknie za Anią z Jabłoniowego Wzgórza i za książkami Kasi Michalak. Ja nie wiem jak to jest, ale to jedne z niewielu książek, które dają mi wytchnienie i pozwalają wierzyć w dobroć ludzką. I obojętnie jak zawsze zrównywane z ziemią są bohaterki jej książek za infantylność czy naiwność, bo czasami rzeczywiście takie są, niezmiennie uwielbiam te książki, a już tę serię szczególnie. Oczywiście "Dla Ciebie wszystko" nie wyparła z pierwszego miejsca "Nadziei" ale i tak zajęła szczególne miejsce w moim sercu.

Ania Karska właśnie odebrała dyplom, oto spełniło się jej marzenie, jest lekarzem. Dziadek i ciocia Maria są z niej bardzo dumni, nie wiedzą jednak, że wnuczka już niebawem opuści rodzinne gniazdo aby odbyć staż za granicą. 
Ania nie wie natomiast, że los szykuje jej kilka niespodzianek, niekoniecznie tych dobrych.
Wkrótce dziewczyna na swojej drodze spotyka Daniela, z którym wejdzie na przestępczą drogę, a nieszczęścia zaczną spadać na nią niczym grzyby, które pojawiają się po deszczu. 
Pozna też małego, nieszczęśliwego chłopczyka, który zawładnie jej sercem.
Czy Anna spełni swoje marzenia? Co szykuje dla niej los?

"Dla Ciebie wszytko" to już kolejna książka z tej serii i ta jest chyba jedną z lepszych. Wielokrotnie miałam łzy w oczach i czułam taką straszną bezsilność, że ręce mi opadały. Ta książka jest nie tylko o sile uczucia, ale także o współczuciu, chęci niesienia pomocy, świecie przestępczym, rezygnacji oraz o przeciwnościach losu i miłości, która jest w stanie przezwyciężyć wszystko.

Ania z Jabłoniowego Wzgórza jest jedną z moich ulubionych bohaterek i tak owszem, bywa infantylna i naiwna, ale ma złote serce i jest wspaniałym człowiekiem, za to właśnie ją pokochałam.

Czy Wy macie w planach tę książkę? Lubicie książki Kasi Michalak? Jaka seria jest Waszą ulubioną?:)

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka