Zdrowie z natury. Poradnik dla całej rodziny

Tytuł: Zdrowie z natury. Poradnik dla całej rodziny
Wydawnictwo: Ostatnio mam fazę na poradniki, które propagują zdrowe odżywianie czy też życie w zgodzie z naturą. Ten poradnik, to nie tylko zbiór zdrowych przepisów, ale także receptury na naturalne kosmetyki, medycyna ludowa i naturalne terapie zdrowotne.

Oprócz ciekawego wnętrza książka też jest wspaniale wydana. Lubię takie poradniki, w których nie oszczędza się na dobrej jakości zdjęciach. Sami zobaczcie jak pięknie jest wydana.

W środku znajdziemy osiem głównych rozdziałów:
- Domowe kuracje,
- Medycyna Ludowa,
- Zdrowa kuchnia,
- Terapie naturalne,
- Zielona dieta,
- Domowe spa,
- Ekoreportaż,
- Rośliny na zdrowie.


W kwestii kosmetyków ufam chyba
tylko Klaudynie Hebde, która niekwestionowanie jest królową naturalnych kosmetyków, ale za to rozdziały o zdrowej kuchni czy też o terapiach naturalnych przeczytałam jednym tchem.

Bardzo fajnym i zrozumiałym językiem jest napisana ta książka, więc jeżeli ktoś nie lubi takiego zawiłego języka czy też takiego typowo poradnikowego żargonu, tutaj na pewno tego nie uświadczy.
Doczytałam się także, że zbiór tych wszystkich informacji, które znajdują się w książce, to listy czytelników miesięcznika "Przepis na ogród", więc macie pewność, że nie są to informacje wzięte z kosmosu, tylko prawdziwe i sprawdzone porady, które warto wprowadzić w swoje życie.

Jeżeli lubicie takie książki, to koniecznie po nią sięgnijcie.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka