Pulse - Gail McHugh

Autorka: Gail McHugh
Tytuł: Pulse
Wydawnictwo: Po zachwycającej pierwszej części "Collide" chyba każdy miał ochotę na więcej. I wcale mnie to nie dziwi, bo ja miałam dokładnie to samo.

Emily po tym jak zostawiła swojego chłopaka wie, że jedyną jej przyszłością jest Gavin. Ten jednak jakby zapadł się pod ziemię. Dziewczyna wie, że musi zrobić wszystko aby go odzyskać, jednak czy jest możliwe aby tak szybko zacząć od nowa i zapomnieć o przeszłości?
Czy można zbudować z kimś przyszłość wiedząc, że były chłopak zrobi wszystko, aby te szczęście naruszyć?
Co czeka Gavina i Emily?

"Pulse" to bardzo udana kontynuacja ale niestety według mojej oceny, trochę gorsza niż pierwsza część. Owszem, nie zabrakło wielu zwrotów akcji i niespodziewanych elementów fabuły, ale pamiętam jak bardzo zaskoczyła mnie pierwsza cześć i trudno przebić ten entuzjazm, który towarzyszył mi podczas czytania. Mimo to, na pewno nie można odmówić autorce tego, że świetnie potrafi wodzić czytelnika za nos. Dałam się kilka razy nabrać na jej sztuczki drżąc w pewnym rozdziale ( Ci którzy czytali wiedzą, pewnie o który mi chodzi) już sobie myślałam, "no nieeee, tak się nie może to skończyć" a tutaj taka niespodzianka.

Nie wiem czy jest planowana jeszcze jakaś część, ale po zakończeniu, wydaje mi się, że na tę chwilę chyba nie. Gdybyście mieli jakąś informacje na ten temat, możecie dać znać.
Jeżeli macie w planach tę część, koniecznie przeczytajcie!
Polecam!


Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka