Fakty do kupy. 1003 ciekawostki do przetrawienia na osobności - Cary McNeal

Autor: Cary McNeal
Tytuł: Fakty do kupy. 1003 ciekawostki do przetrawienia na osobności
Wydawnictwo:
Tę książkę mam już naprawdę długo. Bardzo długo. Ale sami wiecie jak jest. Takiej książki nie można przeczytać jednym ciągiem w dwa dni, bo to nie ma sensu.
Nią się delektuje. W założeniu ma być to książka, którą zabierzemy ze sobą do toalety. Ma nawet specjalny sznurek, który służy do powieszenia jej sobie w dogodnym dla siebie miejscu ( pokazywałam to już dosyć dawno na Instagramie)

Oczywiście jeżeli nie jesteście z tych, którzy czytają w toalecie, nic nie szkodzi na przeszkodzie aby czytać ją na kanapie czy a autobusie. Grunt to się dobrze bawić.

Książka zawiera niesamowicie dużo wiedzy, której normalnie zapewne bym nigdzie nie wyczytała i o to w tym chodzi. Znajdziecie w niej informacje o ludzkim ciele, kotach, sławnych ludziach, seksie i tak dalej. Łącznie jest ich aż 1003! Dlatego trzeba też mieć sporo czasu aby je sobie przetrawić.


Szata graficzna książki jest wspaniała i Ci, którzy książkę widzieli, zapewne przyznają mi rację. Wszystkie fakty są ładnie opracowane, a do tego wzbogacone o szereg ilustracji pasujących do całości.

Jeżeli lubicie tego typu książki, koniecznie po nią sięgnijcie. Myślę, że to będzie także świetny pomysł na prezent, zamiast jakiegoś gadżetu, można kupić coś takiego. Zabawa gwarantowana!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka