Po drugiej stronie kartki - Jodi Picoult, Samantha Van Leer

Autorki: Jodi Picoult,
Samantha Van Leer

Tytuł: Po drugiej stronie kartki

Wydawnictwo: Nawet nie wiecie jak się ucieszyłam, gdy w zapowiedziach zauważyłam tę książkę!
Fantastycznie!
Kto z Was pamięta z "Innej bajki"? Literacki debiut córki Jodi Picoult? Otóż "Po drugiej stronie kartki" to kontynuacja i coś czuje w kościach, że chyba będzie też i trzecia część:))

Oliver powoli przystosowuje się do prawdziwej rzeczywistości. Najtrudniej przychodzi mu udawanie Edgara przy mamie, która przecież syna zna najlepiej.
Delliah zaś obawia się pierwszego dnia w szkole, w końcu jej książę nigdy nie chodził do szkoły.

Wkrótce okazuje się, że Oliver zdobywa coraz większą popularność, a co za tym idzie, wiele dziewczyn chciałoby z nim być. Czy będzie potrafił oprzeć się pokusie?
Jest też jeszcze jeden problem. Delliah i Oliver otrzymują rozpaczliwe wołanie o pomoc, a podobno z książki nikt go nie wysyła. Czy naprawdę da się zmienić książkę bez konsekwencji?

"Po drugiej stronie kartki" to bardzo udana kontynuacja. Nie chcę porównywać, która część jest lepsza, ale na pewno kontynuacja nie jest gorsza. Jest wiele momentów zaskoczenia, zwrotów akcji. Gdy już myślimy, że oto wszystko dobrze się skończy, znów zaczyna się coś walić. Autorki wspaniale poprowadziły czytelnika przez ten magiczny świat i naprawdę świetnie się bawiłam. Bardzo chciałabym przeczytać trzecią część i mam taką nadzieję, że jest w planach:)

A Wy czytaliście już tę książkę? Jeżeli nie, bardzo polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka