Bezużyteczna.pl Codzienna dawka wiedzy bezużytecznej

Tytuł: Bezużyteczna.pl Codzienna dawka wiedzy bezużytecznej
Wydawnictwo:

 Nie wiem jak Wy, ale ja akurat uwielbiam portal wiedzy bezużytecznej i często gdy chcę sobie zrobić przerwę w pracy, czytam i dowiaduje się naprawdę wielu rzeczy, które wcale nie są mi do życia potrzebne, ale są niezwykle ciekawe.

Bardzo mnie cieszy, że powstała książka, bo jak wiecie, książka to książka. Możemy ją ze sobą zabrać i w dowolnej chwili mieć dostęp do wiedzy bezużytecznej. Możemy także zrobić komuś prezent i ją podarować.

W środku oczywiście mnóstwo, naprawdę całe mnóstwo wiedzy, która na pewno Was zaskoczy, bo jestem pewna, że wcześniej nie mieliście o wielu rzeczach pojęcia.
Ja sobie tę książkę czytałam w wolnej chwili, bo nie jest to pozycja, którą można czytać ciągle. Oczywiście można ją czytać ciągiem, ale nie ma to wtedy efektu i większego sensu, bowiem wiele faktów, które chcielibyśmy zapamiętać, gdzieś umknie w natłoku nowych rzeczy.

To co mi jeszcze się w książce podoba, to fakt, że jest bardzo dobrze opracowana. Oprócz wiedzy bezużytecznej zawartej w książce znajdziecie tam także ładne grafiki, a wszystko to podane jest w formie, która powinna się spodobać każdemu, kto lubi tego typu książki.

Jeżeli macie w ciągu dnia czas i chcielibyście nieco poszerzyć swoją wiedzę, to ta książka absolutnie musi znaleźć się w Waszych zbiorach.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka