To przez Ciebie! - Mhairi McFarlane

Autorka: Mhairi McFarlane
Tytuł: To przez Ciebie! 
Wydawnictwo: 
Delia ma udane życie. Jest szczęśliwa w związku, ma stabilną choć wcale nie satysfakcjonującą pracę i jakoś wszystko się kręci.
Niestety, gdy prosi swojego chłopaka Paula, o to aby wzięli ślub, ten spanikowany wysyła sms do swojej kochanki i wszystko co do tej pory ukrywał, wychodzi na światło dzienne.
Delia w sytuacji, w której się znalazła nie wie co zrobić. Chce zmienić otoczenie i zacząć wszystko od nowa ,ale nie czuje się na siłach, ponieważ ciągle tęskni za mężczyzną, który ją okłamywał i zdradzał.

Czy wyjazd, który planuje pozwoli jej przemyśleć sprawę związku? Czy Delia zdecyduje się zostać ze swoim chłopakiem i dać mu jeszcze jedną szansę, a może los już szykuje jej kilka atrakcji?
O tym przeczytacie w bardzo zabawnej książce "To przez Ciebie!".

Przyznam, że nie robiłam sobie wielkich nadziei związanych z tą książką, ale o dziwo bardzo mi się podobała. Sama jestem zdziwiona, że tak dobrze mi się ją czytało.
Swoją drogą jeżeli lubicie takie książki gdzie jedna pomyłka ciągnie za sobą szereg kolejnych pomyłek, to jest to coś dla Was.
Co prawda zdanie z okładki "wybuchniesz głośnym śmiechem...!" jest trochę na przerost, ale nie ma tego złego, bo choć z fabuły nie da się śmiać do rozpuku, to cała opowieść jest bardzo przyjemna.
Jeżeli macie ochotę na coś lekkiego, to polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka