Daj nam ostatnią szansę - Abbi Glines

Autorka: Abbi Glines
Tytuł: Daj nam ostatnią szansę 
Wydawnictwo:
Nie wiem nawet, która to już część z tej serii o Rosemary Beach, ale "Daj nam ostatnią szansę" dotyczy Granta i Harlow i jest to druga część.
Już Wam kiedyś pisałam, że właściwie czytam tę serię, bo nie lubię zostawiać serii bez zakończenia.

Tym razem Grant nie może sobie darować tego, co powiedział Harlow. Wie, że dziewczyna to miłość jego życia, ale nie potrafi do niej dotrzeć i jej o tym powiedzieć, ponieważ nie odbiera telefonów i całkowicie usunęła się z powierzchni Ziemi. Jedyną osobą, która wie gdzie ona przebywa jest Rush, ale ten nie zamierza pomóc przyjacielowi.

Czy Grant zdobędzie na nowo serce Harlow?
Czy to co ukrywa przed nim dziewczyna, nie stawi ich wspólnej przyszłości pod znakiem zapytania?

"Daj nam ostatnią szansę" to dokładnie ten sam schemat fabuły co w tych częściach z Rushem i Blair. Oczywiście nie jest kropka w kropkę to samo, ale widać, że ten rodzaj fabuły sprawdza się idealnie.
Sama się przyznam, że mnie wciągnęło. No nic na to nie poradzę. To taki typ książek, że czyta się je błyskawicznie i po prostu nawet człowiek nie wie kiedy to się stało.
Oczywiście polecam, bo chociaż nic nowego ta historia mi nie wniosła to i tak świetnie spędziłam z nią czas no i co tu dużo gadać, uwielbiam Rosemary Beach:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka