Szczęśliwe garnki - Beata Pawlikowska Przepisy na święta i na zimęAutorka: Beata Pawlikowska
Tytuły: Szczęśliwe garnki. Kulinarna książka z przepisami na zimę.
Szczęśliwe garnki. Kulinarna książka z przepisami na święta
Wydawnictwo:Bardzo lubię takie małe książeczki z przepisami i jak już jesteśmy w temacie świątecznym, uważam, że to świetny pomysł na dodatek do prezentu.
Beata Pawlikowska jest autorką wielu książek, ale dziś pokazuję Wam nowość czyli serię "Szczęśliwe garnki".
W środku znajdziecie szybkie, ale przede wszystkim zdrowe dania, wykonane z prostych naturalnych składników.
Ponieważ przed nami jeszcze cała zima, a za pasem święta, tematycznie przedstawiam Wam książkę z przepisami zimowymi i świątecznymi:)

W książce na zimę znajdziecie 34 ulubione przepisy Autorki, które pozwolą Wam przetrwać te mroźne dni. Wśród przepisów znajdziecie zupę z brukselki, pyszny zimowy barszcz, kto wie, może ktoś z Was skusi się aby zrobić go do wigilijnej kolacji, a także wzmacniającą kaszę jaglaną.

Książka świąteczna nie jest gorsza, polecam ją szczególnie tym, którzy mają mało czasu, a mnóstwo do zrobienia, bo w środku znajdziecie przepisy na dania łatwe do zrobienia w bardzo krótkim czasie. W środku książki jest fajny przepis na chlebek gryczany z orzechami włoskimi, który koniecznie chcę wypróbować, a także kremowa pasta z dyni czy pyszna i aromatyczna zimowa herbata.Wszystko oczywiście jest pięknie sfotografowane, a dania wyglądają tak pięknie, że wszystkich ich chciałoby się spróbować. Dodatkowo jeżeli macie smartfona możecie skorzystać z aplikacji TAP2C, bowiem książka wydana jest z dodatkowymi treściami multimedialnymi. Rewelacja prawda? Jeżeli chcecie komuś podarować coś niezobowiązującego, to polecam właśnie te książeczki.


Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka