Gry memory. Smaki świata i pojazdy

Autorzy: Jacek Bonecki
Beata Pawlikowska
Tytuły: Pojazdy
Smaki świata
Wydawnictwo: 
W gry memory grałam bardzo często jako dziecko. Wtedy jeszcze nie było takiego wyboru jaki jest teraz. Bardzo mnie cieszy, że ten wybór jest w tej chwili taki duży bo generalnie możemy znaleźć tematykę, które zainteresuje każde dziecko. Do posta wybrałam dla Was dwie gry, coś dla męskiej części i dla damskiej. Najlepsze w tych grach jest to, że nadają się zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Przyznam się Wam bez bicia, że myślałam, że gry będą banalnie proste, ale okazuje się, że wcale tak nie jest. Choć całość składa się tylko lub aż z 24 par, bardzo trudno jest je dopasować. W przypadku jedzenia jest problem w zapamiętaniu trudnych nazw, więc mogą nam się mylić. Poza tym niektóre zdjęcia też celowo są nieco podobne. Natomiast w pojazdach o ile się ktoś na nich zna to pewnie będzie miał łatwiej.

Obie gry są bardzo ładnie wydane. Karty do gry są grube więc na pewno się szybko nie zniszczą. Do tego dostajemy porządne pudełko, a gra kosztuje niewiele ponad 20zł, więc całkiem przyzwoicie.

Z kolekcji Beaty Pawlikowskiej możemy dostać jeszcze karty memory:
- Cuda Świata,
- Owoce świata,
- Język angielski, który mnie najbardziej kusi.

Natomiast w autorskiej kolekcji Jacka Boneckiego dostaniecie jeszcze karty ze zwierzętami.
Oczywiście polecam!


Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka