Zeszyt do bazgrania dla tych, którzy nudzą się w pracy - Claire Fay

Autorka: Claire Fay
Tytuł: Zeszyt do bazgrania dla tych, którzy nudzą się w pracy 
Wydawnictwo:
Ja też myślałam, że wszystko już było. Po wszelkich "Zniszcz ten dziennik" i tym podobnych, właśnie pojawiło się coś, dla tych, którzy odczuwają nudę w pracy czyli "Zeszyt do bazgrania".

Oczywiście trzeba wziąć to trochę z przymrużeniem oka, bowiem książka nie jest przeznaczona tylko dla tych, którzy nudzą się w pracy, choć to właśnie do nich jest dedykowana. Mogą wypełnić ją wszyscy Ci, którzy po prostu mają na to ochotę.

Zeszyt jest dosyć cienki więc na pewno zmieści się w każdej torbie bez zbędnego jej obciążania i to naprawdę się chwali. Poza tym jest na tyle cienki, że na pewno zdołacie go ukryć przed szefem, pod stosem papierów:) No może Was zdradzić nieco żarówiasty kolor, ale przynajmniej macie pewność, że po ukryciu, zdołacie go odnaleźć w tym całym, białym stosie papierów.

Środek jest naprawdę inspirujący. Jest wiele twórczych zadań, do których na pewno nie będzie potrzebnych nie wiadomo ilu rzeczy. Wystarczy odrobina chęci i długopis lub ołówek. Będziecie łączyć kropki, robić sobie sjestę, wprowadzać porządek, stawiać kropki nad i, oraz rzucać w tarczę ołówkiem, gdy będziecie zdenerwowani.

Sam pomysł jest super! Cena atrakcyjna więc czego chcieć więcej?:)
Polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka