Arcydzieła do kolorowania - Marty Noble

Autorka: Marty Noble
Tytuł: Arcydzieła do kolorowania 
Wydawnictwo:

 

Kto lubi kolorowanki?
Jeżeli lubicie to mam coś dziś dla Was: "Arcydzieła do kolorowania".
Jest to o tyle innowacyjna kolorowanka, że po pierwsze do kolorowania są arcydzieła czyli wspaniałe obrazy, które możemy kolorować według siebie. A jeżeli nie macie weny czy po prostu chcecie coś odtworzyć, możecie również sugerować się oryginałem. Po drugie razem z kolorowanką dostajecie książeczkę, w której są wszystkie te obrazy, które w kolorowance tylko właśnie w oryginale.

Do tej pory na rynku książkowym były kolorowanki, które ktoś stworzył od podstaw. Obrazy prosto z głowy artysty, a to my nadawaliśmy im kolory. Tym razem możemy kolorować na dwa sposoby, odtwarzając to co już powstało, lub nadając zupełnie nowe kolory, tworzą wielkie dzieło według siebie.

To co jest fajne w tej kolorowance to na pewno ta dodatkowa książka, którą dostajemy. Bo w środku oprócz oczywiście obrazów mamy kilka informacji na jego temat. Na przykład kto go namalował, kiedy powstał czy co przedstawia.

Myślę, że taka kolorowanka będzie świetnym prezentem dla wszystkich, niezależnie od wieku.
Jedyne co mogę zarzucić Wydawcy to cieniutki papier. Im grubszy papier tym lepiej się koloruje. Niestety tutaj mamy zdecydowanie za cienki papier i też forma książki nie sprzyja wygodnemu kolorowaniu, ale to jakoś zawsze da się obejść. Sam pomysł na taką kolorowankę rewelacyjny. Jeżeli więc szukacie czegoś fajnego, to mam nadzieję, że Wam pomogłam.
Polecam!Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka