Sekretnik czyli przepis na szczęście - Katarzyna Michalak

Autorka: Katarzyna Michalak
Tytuł: Sekretnik czyli przepis na szczęście.
Wydawnictwo:"Sekretnik" miałam już okazję czytać w starej wersji, bardzo dawno temu, ale przyznam, że ta nowa wersja jest zachwycająca!
Piękny format, który już na pierwszy rzut oka przypomina coś tajemniczego.

"Sekretnik" to wyjątkowa książka, która jest jedną z bardziej osobistych Kasi Michalak i dlatego tak dobrze się ją czyta. Opowiada o tym, że warto marzyć i dążyć do realizacji swoich marzeń.

Ta książka to nie tylko opowieść o tym jak ze znienawidzonej pracy można dojść do robienia tego co się kocha, ale także praktyczny poradnik, który pokaże nam jak uwierzyć w swoje marzenia.

To co najbardziej podoba mi się w tej książce to sposób, w jaki została napisania. Autorka zwraca się praktycznie bezpośrednio do nas, pokazując sprawdzone sposoby na to, jak osiągnąć wszystko to, co nam się marzy. W środku znalazłam nie tylko wiele cennych porad, ale także dostałam takiego pozytywnego kopa do działania, a wiem, że czasami właśnie tego kopa nam brakuje.

Jeżeli szukacie czegoś co Wam pomoże się zebrać w sobie i dokonać zmian, które chodzą Wam po głowie, to ta książka będzie idealna.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka