Co? Jak? Narysować - E.G Lutz

Autor: E.G Lutz
Tytuł: Co? Jak? Narysować.
Wydawnictwo:

 

Ta książka jest naprawdę wyjątkowa. Pewnie, Ci którzy nie potrafią rysować czują to co ja. Zawsze zadziwiało mnie to jak z kilku kresek, może nagle powstać rysunek fikuśnego domku, albo gdy z kilku okręgów i jakiś linii wychodził ptaszek, albo jeszcze inne cudo.
Bardzo chciałam umieć rysować i ta książka przyszła mi z pomocą.

Jest naprawdę CUDOWNA! I jeżeli chcecie się nauczyć rysować po prostu zwykłych prostych rzeczy i macie odrobinę wyobraźni, to na pewno ten kurs Wam pomoże.
W środku jest sześć rozdziałów. Pierwsze dwa sa takimi wprowadzającymi. Dowiecie się trochę o samym autorze, o technice i o metodach rysunku. Kolejne trzy rozdziały, zawierają instrukcje krok po kroku jak rysować: zwierzęta, rośliny i ludzi.
Póki co najlepiej wychodzą mi rośliny, za to ludzi jak nie potrafiłam rysować, tak nie potrafię. Podejrzewam, że to wszystko kwestia talentu, albo i jego braku, a także wielu godzin ćwiczeń, na które nie mam czasu.

Mimo to, jeżeli chcecie zająć dziecko na długie godziny, czy też samemu się podszkolić, to na pewno Warto książkę kupić. Bardzo relaksujące zajęcie.
Polecam!Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka