Perfekcyjny organizer - Małgorzata Rozenek

Autorka: Małgorzata Rozenek
Tytuł: Perfekcyjny organizer 
Wydawnictwo:

 

Do całej mojej perfekcyjnej rodzinki książek brakowało jeszcze tego "Perfekcyjnego organizera". Przyznam, że miałam wielkie oczekiwania i jestem i zadowolona i też nieco zawiedziona.

Książka "Perfekcyjny organizer" to połączenie zarówno książki jak i organizera. Jest to fajne rozwiązanie do momentu, w którym nie zaczniemy uzupełniać organizera swoimi osobistymi notatkami.
Pomyślcie sobie co się stanie gdy już całego go zapełnimy. Stanie się bezużyteczny jeżeli chodzi o organizer, za to zostanie nam jeszcze książka.
Jeżeli chodzi o mnie, wolałabym aby książka pozostała książką, a do niej powinien zostać dołączony notes, który możemy dowolnie sobie zapisywać. Tak byłoby zdecydowanie lepiej. Biorąc pod uwagę jak fajne są porady w tej książce, naprawdę żal ją zapisywać.

Ale do rzeczy. W środku książki znajdziecie nie tylko sporo miejsca na własne notatki, ale także wypunktowane zadania na dany miesiąc, porady, mnóstwo pięknych zdjęć czy ważne daty.
Całość tej książki zajmuje praktycznie organizer, ale jest tam naprawdę dużo porad na przykład jak zrobić listę zakupów, jak zorganizować letnie przyjęcie, jak zorganizować przeprowadzkę czy jak zrobić sos grzybowy. Wiem, że ideą tej książki był właśnie organizer, ale ja po uzupełnieniu nie chciałabym książki wyrzucać, a zapełniony organizer staje się tak jak wspominałam lekko bezużyteczny.
Co Wy o czymś takim myślicie?

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka