Leśna polana - Katarzyna Michalak

Autorka: Katarzyna Michalak
Tytuł: Leśna polana 
Wydawnictwo:

 

RECENZJA PRZEDPREMIEROWA: 09.11.16
 
I pomyśleć, że wszystko zaczęło się od jednego ogłoszenia o sprzedaży małego domku w środku lasu..

Gabrysia, choć minęło już dziewięć lat, nadal nie może pozbierać się po tym co ją spotkało. Jej jedyną opoką są dwie przyjaciółki: Julia i Majka oraz ojciec.
Każda z kobiet walczy ze swoimi demonami.
Julia z nieodpowiednimi facetami, którzy ją wykorzystują, a Majka z tymi na jedną noc.
W życiu Gabrysi był tylko jeden mężczyzna, ale z dnia na dzień ją zostawił, nie tłumacząc dlaczego to zrobił.

Jeden dom Leśna polana przywraca duchy przeszłości i już nie ma sposobu aby je zatrzymać.

Nie można zapomnieć jeszcze o Wiktorze, który również sporo w życiu przeszedł. To właśnie on był zmuszony porzucić miłość swojego życia. Teraz ma szansę to zmienić, jest jednak ktoś kto powstrzyma go za wszelką cenę...

"Leśna polana" to pierwsza część zapewne trylogii i jeżeli nie jesteście gotowi na zakończenie, które Wami wstrząśnie lepiej odłóżcie ją na później. Ja razem z tą książką w pakiecie powinnam dostać wszystkie części, bo to nie na moje nerwy.
Cała opowieść jest utrzymana w stylu Autorki czyli bohaterka jak zwykle jest biedna, zahukana i wszystkie plagi świata na nią spadają, ależ ile w tym jest uroku!
Takiej książki teraz mi było trzeba. Zresztą cała fabuła jest doskonała, a krzywdy, które spotkały pozostałych bohaterów są bardzo zajmujące i nawet nie wiem kiedy znalazłam się na ostatniej stronie tej części i ubolewam nad tym, że nie ma więcej!

Jeżeli macie w planach "Leśną polaną" koniecznie jak najszybciej po nią sięgnijcie, a jeżeli nie mieliście jej w planach to koniecznie to zmieńcie.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka