Cukiernia kosmetyczna - Adriana Sadkiewicz

Autorka: Adriana Sadkiewicz
Tytuł: Cukiernia kosmetyczna 
Wydawnictwo:

 


Ten tytuł w zapowiedziach widziałam już dużo wcześniej, zresztą też sama Autorka informowała jeszcze w zeszłym roku, że ukaże się jej książka.
Uwielbiam wszelkie DIY, więc nic dziwnego, że książka zasiliła już jakiś czas temu moje szeregi.

Jeżeli lubicie sami tworzyć tego typu rzeczy, w tym wypadku słodkie kosmetyczne podarunki, to ta książka będzie dla Was wprost stworzona.
Ja odkąd pierwszy raz trzymałam ją w dłoniach, nie potrafię się nadziwić jak pięknie jest wydana.
Ale nawet nie o sam wygląd chodzi, choć na ten temat mogłabym pisać bez końca, to o samą zawartość.


W środku znajdziemy następujące rozdziały:
- babeczki
- na patyku
- owoce
- kawa
- słodkości
- zabawy z dziećmi
oraz święta.
Jak widzicie przekrój jest bardzo duży dlatego książka jest uniwersalna.
Praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie. Są babeczki do kąpieli, mydlane lody tropikalne, masełko kawowe, ciasto mydlane, deser kąpielowy czy lodowe torciki kąpielowe.


Przepisy można wykorzystać nie tylko robiąc podarunki dla znajomych czy rodziny, ale także dla siebie. Uwierzcie mi nie ma nic lepszego niż relaksująca kąpiel wieczorem z własnoręcznie zrobioną babeczką na przykład nawilżającą.


I zobaczcie te zdjęcia. Wszystko super dopracowane. W każdym przepisie  macie składniki, ilość kosmetyku, która wyjdzie z danej porcji, czas wykonania, czas przechowywania, trudność, a także do czego można wykorzystać i jak z danego kosmetyku korzystać. Do tego prosty przepis i piękne zdjęcie.
Całość naprawdę idealna.


Jeżeli szukacie pomysłu na niebanalne prezenty lub tez po prostu chcecie sami robić sobie małe przyjemności, książkę jak najbardziej polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka