Liga mistrzów. Magia futbolu - Romek Pawlak

Autor: Romek Pawlak
Tytuł: Liga mistrzów. Magia futbolu 
Wydawnictwo:Tego typu książki są zawsze wydawane z myślą o tych najmłodszych, którzy interesują się futbolem. Ale nie tylko w sensie, że jest to ich hobby i lubią grać w piłkę. To książka dla tych, którzy chcą mieć ogólną wiedzę o drużynach, składach i ligach świata.

"Liga mistrzów. Magia futbolu" to książka z całą masą informacji na temat drużyn. Razem z Kacprem poznacie 32 drużyny, które biorą udział w Lidze Mistrzów w latach 2016/2017.
W środku są także przedstawione sylwetki piłkarzy i jest cała historia Ligii Mistrzów. Dla wszystkich wielkich fanów, którzy prowadzą zapiski, w książce znajduje się terminarz z miejscem na wyniki oraz planszą, na której każdy czytelnik może wpisać swoją wymarzoną jedenastkę.

Ta książka to takie połączenie opowiadania z kompendium wiedzy o Lidze Mistrzów. Bardzo fajna propozycja dla wszystkich chłopców ale i też dziewczynek, jeżeli interesują się rozgrywkami piłkarskimi.
Jeżeli nie znacie, polecam przeglądnąć w księgarni. To pomysł na super prezent!


2 komentarze :

  1. Mam Chrześniaka - małego piłkarza i fan, a jego urodziny tuż, tuż. Dziękuję za pomysł na prezent ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Rzeczywiście, to świetny pomysł na prezent. Chyba nawet wiem, komu podarowałabym tę pozycję. Dzięki za ideę! Pozdrawiam! :)

    majuskula.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka