Wybór - Samantha King

Autorka: Samantha King
Tytuł: Wybór
Wydawnictwo:

 


Gdy Maddie poznała Dominica jej życie w końcu było pełne. Miała dyplom wyższej uczelni, marzyła o dobrej pracy i wtedy zaszła w nieplanowaną ciążę.

Dominic zawsze marzył o rodzinie więc plan posiadania dziecka i ukochanej przy sobie w 100% mu się odpowiadał. Wkrótce się oświadczył, a na świat przyszły bliżniaki: Aidan i Annabelle.

Życie Maddie wcale nie było usłane różami, chociaż tak się zapowiadało. Chciała pracować, jednak mąż upierał się przy tym, aby została w domu i oddała się opiece nad ich dziećmi, podczas gdy on będzie na nich zarabiał. 
Wkrótce zaczęły się problemy, aż w końcu po 10 latach, nadszedł ten dzień, w którym musiała wybrać, które dziecko chce ocalić, a które ma zginąć.
Kogo wybrała? Czy da się wybrać jedno dziecko, poświęcając drugie?

"Wybór" to książka, która od samego początku niesamowicie wciąga i praktycznie do końca czytelnik nie wie co go czeka na ostatniej stronie. Książka jest zaskakująca i trzyma w napięciu, a co najlepsze jest naprawdę dobra. Bohaterowie są różnorodni i wielowymiarowy co bardzo lubię. Tutaj nic nie jest oczywiste, nawet tytułowy wybór.
Jeżeli chcecie przeczytać książkę, która na długo zostanie Wam w pamięci, polecam ten tytuł.

 
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka