Z miłości do lokalności - Tomasz Jakubiak

Autor: Tomasz Jakubiak
Tytuł: Z miłości do lokalności
Wydawnictwo:

 

Bardzo lubię pana Jakubiaka i uwielbiam jego programy na kanale Kuchnia +. Gdy zobaczyłam książkę w zapowiedziach, wiedziałam, że muszę ją mieć!
A warto już na początku wspomnieć, że książka jest przepięknie wydana i oprócz przepisów są piękne opowieści o jedzeniu na przykład o chlebie czy chrzanie. Coś naprawdę fantastycznego.


Wybrałam tę książkę bardziej dla męża. Ja jem bardzo mało mięsa, a jeżeli ktoś ogląda programy Tomasza Jakubiaka wie, że mięso pojawia się często, ale o dziwo znalazłam kilka przepisów idealnych dla mnie.
Pewnie zastanawiacie się nad tym, czemu na początku napisałam, że uwielbiam Jakubiaka, a teraz piszę, że nie do końca lubię taką kuchnie. Otóż odpowiedź jest prosta. Uwielbiam charyzmę i sposób w jaki Tomasz Jakubiak gotuje. Mam kilka przepisów właśnie z jego programów, które na stałe weszły do naszej kuchni jak na przykład placuszki z kaszy gryczanej i dlatego skusiłam się na tę książkę.
Mój mąż jest zachwycony, bo przepisy są takie naprawdę męskie i jeżeli chcecie sprawić przyjemność swoim mężom to polecam się w nią zaopatrzyć.

Warto dodać, że są i przepisy takie, które są lżejsze i takie idealne dla dzieci i nas-kobiet jeżeli nie przepadacie za mięsnymi obiadami.


Jeżeli zastanawialiście się nad tą książką mam nadzieję, że Was przekonałam.
Polecam!

 
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka