Wasz wymarzony dzień. Jak zorganizować idealny ślub i wesele z klasą - Anna Dąbrowska, Kamila Romanow

Autorki: Anna Dąbrowska,
Kamila Romanow
Tytuł: Wasz wymarzony dzień. Jak zorganizować idealny ślub i wesele z klasą
Wydawnictwo:

 

Recenzowałam już kilka poradników ślubnych ale ten jest zdecydowanie najlepiej napisany.
W moim odczuciu zawiera wszystko co chciałaby wiedzieć Para Młoda przed swoim ślubem.

W środku znajdziecie czternaście rozdziałów i każdy z nich jest bardzo ważny.
Pomijam już te o zaręczynach, budżecie i tym podobnych. Skupiając się typowo na ślubie mamy tutaj absolutne kompendium wiedzy.

Znajdziecie tutaj informacje odnoście dokumentacji ślubnej,zaproszeń, listy gości, wyglądu Pani Młodej jak i Pana Młodego, tego jak powinna wyglądać ceremonia ślubna, a także dowiecie się wszystkiego o przyjęciu weselnym!

To co mi osobiście najbardziej się w książce podoba, to przykłady np zaproszeń czy podziękowań.
Jak zaprosić współpracownika na wesele, jak podziękować gościom lub na co zwrócić uwagę, czego się wystrzegać. Tutaj znajdziecie wszystko.
W tej przedślubnej gorączce naprawdę nikt nie ma czasu na wertowanie internetu czy dopytywanie o to co jest w porządku, co wypada, a czego nie.
Wystarczy poświęcić kilka dni na przeczytanie książki i wszystko będzie wiadome.
Super, że w książce też znalazło się miejsce na przykładowe atrakcje na przyjęciu weselny. Wiele par pewnie z tego skorzysta. Dodatkowo autorki przygotowały prezent dla wszystkich czytelników książki, który można pobrać z ich strony. Jest to niejako uzupełnienie książki i myślę, że każdemu kto organizuje samodzielnie swoje wesele coś takiego się przyda.

Mam nadzieję, że wszyscy, którzy są jeszcze przed swoim wielkim dniem trafią na tę książkę, bo uważam, że niesamowicie może pomóc przygotować wszystko aby ten dzień był jedyny i wyjątkowy.
Polecam!
 
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka