Moje miejsce na ziemi - J. Daniels

Autorka: J. Daniels
Tytuł: Moje miejsce na ziemi
Wydawnictwo:

 

Mia całe życie marzyła żeby się uwolnić od najgłupszego chłopaka na całej ziemi - Bena, brata swojej najlepszej przyjaciółki Tess. Całe dzieciństwo i okres szkolny jej dokuczał i był jej najgorszym wrogiem. Ich trudna relacja skończyła się w momencie, w którym Mia wyprowadziła się z miasta.

Dziewczyna nie zapomniała o Tess i dziewięć lat później nadal się przyjaźnią. Po wielu latach w końcu mają się zobaczyć i spędzić razem wakacje.
Mia jednak boi się reakcji Bena. Dzień przed przyjazdem, dziewczyna postanawia oddać się mężczyźnie przypadkowo poznanemu w barze aby w wakacje móc w pełni korzystać z rozwiązłości seksualnej.

Wkrótce okaże się, że jest to osoba, której nigdy w życiu miała już nie zobaczyć i o której chciała zapomnieć. Czy uda jej się przezwyciężyć niechęć?

"Moje miejsce na ziemi" to książka idealna dla młodzieży. Jest lekka, szybko się ją czyta. a czytelnik nie jest na tyle zaangażowany, żeby nie spać przez nią po nocach. Ma to swoje plusy i minusy, bo tę książkę jak szybko się przeczyta, tak szybko się o niej zapomni, ale i takie książki są w życiu potrzebne. Jeżeli więc macie ochotę na coś niezobowiązującego i lekkiego, przeczytajcie.
 
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka