Wczoraj - Felicia Yap

Autorka: Felicia Yap
Tytuł: Wczoraj
Wydawnictwo:

Podobny obraz


Claire gdy poznała Marka myślała, że złapała Pana Boga za nogi. Sama jest monoską więc jej przyszłość była ograniczona, ale z mężem duosem rysowała się wspaniale. Nie wiedziała tylko, że jej życie okaże się pasmem nieszczęść.

Gdy w ich okolicy zostaje w rzece wyłowione ciało kobiety, Claire wie, że jej mąż coś ukrywa. Nie wie tylko co, bo będąc monoską pamięta tylko dany dzień. Ma co prawda dzienniki, które szczegółwo zapisuje ale jaką ma pewność, że zapisała tam wszystko co jest jej niezbędne?

Wkrótce okazuje się, że mąż Claire zostaje wezwany na przesłuchanie, a ona w swoich dziennikach odkrywa pewne braki. Co tak naprawdę stało się kilka tygodni przed ich ślubem i jaki to ma związek z wyłowionym ciałem kobiety? O tym przeczytacie w książce.

"Wczoraj" to książka, która naprawdę jest bardzo zaskakująca. Nie spodziewałam się tak dobrej i wciągającej lektury. Oprócz dwóch głównych bohaterów poznajemy jeszcze kilku innych, a każdy z nich zasługuje na uwagę. Książka naprawdę od początku angażuje czytelnika i nie pozwala nawet na moment zapomnieć o toczącej się akcji.
Jeżeli lubicie takie książki o tajemnicach w małżeństwie i zbrodniach, to myślę, że ten tytuł może się Wam spodobać.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka