Królik Franek.Historia nieśmiałego misia. Prawda o zaginionym telefonie. - Marta Krzemińska

Autorka: Marta Krzemińska

Tytuł: Królik Franek.Historia nieśmiałego misia. Prawda o zaginionym telefonie.

Wydawnictwo:Poznajcie Królika Franka. Uwielbia dobrą zabawę i towarzystwo swoich najlepszych kolegów i koleżanek.
Jest też grzeczny, rozważny i zawsze mówi prawdę. No prawie zawsze. Jak każdemu małemu królikowi zdarza mu się czasami coś spsocić albo nieładnie zachować.
Siostrze Franka zaginął telefon, pytanie czy ktoś wie co się z nim stało?
W drugiej prezentowanej przeze mnie części jego przygód, poznacie nieśmiałego misia Mikusia, którego nikt nie rozumie. Co łączy te dwie książeczki? Główny bohater Królik Franek, a także ciekawa historia i morał, z którego sporo można wyciągnąć.

Królik Franek to nowa seria książeczek dla dzieci, która ukazuje się nakładem Wydawnictwa Wilga. Jest kierowana do dzieci w wieku przedszkolnym, bo to właśnie z takimi problemami jakie przedstawione są w książce, może spotkać się dziecko w tym wieku.
Każda historia opatrzona jest pytaniami na końcu książeczki, które pomogą zrozumieć zaistniały problem  a wraz z nim wypracować prawidłową reakcję.

Myślę, ze taka seria przyda się każdemu rodzicowi aby pewne aspekty uzmysłowić dziecku. Poza tym jestem pewna, że każde dziecko pokocha Królika Franka. To wspaniały bohater, a książki są tak pięknie wydane, że dzieci chętnie będą do nich wracać.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka