Dwanaście życzeń - Karolina Głogowska, Katarzyna Troszczyńska

Autorki: Karolina Głogowska,
 Katarzyna Troszczyńska
Tytuł: Dwanaście życzeń
Wydawnictwo:


Dagna odkąd zostawiła za sobą małą miejscowość, z której pochodzi odetchnęła z ulgą. Nie chciała tam wracać nawet na święta. Młoda kobieta pracuje w telewizji, w której właśnie przekonuje widzów o magii świąt. Oczywiście ta, nijak ma się do jej życia, natomiast los ma inne plany i szef wysyła Dagnę do rodzinnej miejscowości, aby przygotowała bożonarodzeniowy reportaż.
Jej starsza siostra Bogusia nie ma łatwo. Na głowie czwórkę dzieci, rodziców, męża i pracę. Boli ją to, że nie może liczyć na siostrę, a przy tym wszystkim martwi się, że mąż ją zdradza.
Inna sprawa ma się z Polą, która w święta miała być już mężatką. Całość przygotowań dopięta na ostatni guzik ale okazuje się, że narzeczony wcale nie zamierza się żenić.
Jest jeszcze Rita, szalona singielka i Basia, którą boli, że ojciec zerwał z nią kontakty.

Wszystkie te kobiety łączy jedno. Świąteczna magia i chęć zmiany swojego życia, a jak wiemy Boże Narodzenie to idealny czas na takie zmiany.

Książkę czyta się jednym tchem, naprawdę. To nie jest taka jedna z tych świątecznych lekkich opowiastek, ale książka, która wciąga w problemy głównych bohaterek i dzięki której już w listopadzie możemy poczuć zapach świątecznej kapusty i barszczu z uszkami.
Jeżeli szukacie takiej książki, która idealnie wpisze się w klimat świąt, to koniecznie sięgnijcie po ten tytuł.Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka