Tylko jeden wieczór - Krystyna Mirek

Autorka: Krystyna Mirek

Tytuł: Tylko jeden wieczór

Wydawnictwo:Sylwia wie co znaczy bieda. Wie też jak to jest polegać tylko na sobie, bo kiedyś odrzuciła miłość siostry właśnie przez pieniądze. Teraz też może liczyć tylko na siebie, bowiem mąż całkowicie się od niej odciął, a dzieci wcale nie widuje.
Oczywiście to tylko jej wina, bowiem kariera, którą kobieta robi w serialu całkowicie przesłoniła jej świat.

Śmierć siostry karze kobiecie się zatrzymać, w końcu od lat się do niej nie odzywała. Teraz już nigdy się nie odezwie, a po siostrze pozostała tylko mała dziewczynka - Julia.
Sylwia nie potrafi spojrzeć dziewczynce w oczy, w końcu nigdy jej nie widziała na oczy.
Rodzina Sylwii wie, że jeżeli ta dziewczynka wprowadzi się do ich domu, cały świat pozna ich sekrety, które skrzętnie skrywają przed prasą i fanami.
Postanawiają udawać przez święta szczęśliwą i kochającą się rodzinę, tak aby Julia uwierzyła w co to widzi.
Niestety to nie takie proste. Jak udawać kochającą się rodzinę skoro nawet nie potrafią ze sobą spędzać czasu? Sylwia nie wie o czym rozmawiać z dziećmi, nie potrafi rozgryźć tego o czym myśli mąż. Nie wie co robić w domu. Do tej pory cały swój czas spędzała w pracy.
Czy uda im się przeżyć tylko ten jeden wieczór?

Książkę czyta się naprawdę świetnie. Od początku książka wciąga i sprawia, że trudno się od niej oderwać. "Tylko jeden wieczór" to wspaniale napisana opowieść, która jest niesamowicie budująca! Po takiej lekturze człowiek jest pewny, że może góry przenosić i że wszystko co złe w końcu  kiedyś minie.
Jeżeli szukacie książki na ten świąteczny czas to myślę, że ten tytuł będzie idealny.

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka