Szukając przystani - Anna Karpińska

Autorka: Anna Karpińska
Tytuł: Szukając przystani
Wydawnictwo:
Wanda myślała, że nareszcie będzie mogła zrealizować wszystkie swoje plany i marzenia. Z niecierpliwością czekała na emeryturę.
Niestety los, jak to los miał dla niej inne plany. Zamiast podróży i poznawania nowych miejsc - obowiązki i same trudności. Wanda zamiast poznawać świat musi zająć się małą wnuczką i na nowo ułożyć sobie życie z małym dzieckiem. Do tego dochodzi prowadzenie restauracji i szereg innych obowiązków, których się nie spodziewała.
Czy kobieta da radę pogodzić nową rolę z planami, które miała?

"Szukając przystani" to świetna książka, która pokazuje jak przewrotny potrafi być los.
Pokazuje też ile można udźwignąć i jak wiele poświęcić dla naszych najbliższych. Wanda miała swoje plany, ale dla dzieci i męża musiała odłożyć je na bok.
Książka jest bardzo poruszająca i myślę, że może też wielu osobom otworzyć oczy i uwrażliwić je na to, ile czasami nasi bliscy muszą dla nas poświęcić.

Jeżeli lubicie takie książki, w których pokazany jest przewrotny los, różne problemy rodzinne, to ta książka jest jak najbardziej dla Was.
"Szukając przystani" to też pierwsza część sagi rodzinnej więc jeżeli lubicie tego typu książki, koniecznie po nią sięgnijcie!
 
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka