Okno z widokiem - Magdalena Kordel

Autorka: Magdalena Kordel
Tytuł: Okno z widokiem
Wydawnictwo:Z książkami Magdaleny Kordel bywa różnie. Albo się przez nie wręcz przebiegnie, albo idzie się mozolnie pod górę. W tej niestety przytrafiło mi się to drugie.

Akcja powieści idzie baaaardzo powoli, wręcz przez ten początek nie sposób się przebić. Później jest coraz lepiej, więc nie warto się zniechęcać.

Malowniczego nikomu nie trzeba już przedstawiać. Główną bohaterką "Okna z widokiem" jest Róża - archeolog. Jest bardzo lojalna ale i uparta. Gdy inwestor na miejscu pięknej kapliczki chce zrobić kompleks wypoczynkowy, Róża postanawia zrobić wszystko, aby temu zapobiec. Niestety najwyraźniej tylko ona ma z tym problem, bowiem spotyka ją fala krytyki. Jak kobieta poradzi sobie z tymi wydarzeniami?

 "Okno z widokiem" to w moim odczuciu nie najlepsza książka Autorki. Czytałam już o wiele lepsze. Nie polubiłam się z Różą, wręcz mnie denerwowała i nic z tym zrobić się nie dało. Fantastyczna jest za to babcia! Wspaniała ciepła osoba:)
Jeżeli lubicie książki o Malowniczym to możecie tę książkę przeczytać, ja jednak zdecydowanie wolę inne książki Autorki:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka