Monopol na zbawienie - Szymon Hołownia

Autor: Szymon Hołownia
Tytuł: Monopol na zbawienie
Wydawnictwo:


 


Zdecydowanie lubię książki Szymona Hołowni i konkretnie ten tytuł czytam pierwszy raz, choć wiem, że był już wcześniej wydany, a ta wersja jest wznowiona.

Jeżeli zastanawiacie się nad tym dlaczego Kościół nie lubi wróżek albo zmagacie się z własną wiarą, to ta książka będzie dla Was.

Ja sama nie lubię książek, które nakazują nam albo zakazują czegoś. Zresztą kto lubi? Każdy z nas ma swój mózg, swoje doświadczenie i swoje zdanie. Dzięki tej książce możemy porozważać. Zastanowić się i sami zdecydować jak żyć.
W końcu każdy jest sam kowalem własnego losu, ale nikt z nas nie jest na tyle mądry aby wypiąć się na rady i zdanie innych ludzi.
Taką mądrością żaden z nas nie grzeszy:)

Autor w książce zamiast nakazywać i zakasywać, pokazuje nam jedynie różne opcje, z których możemy ale nie musimy skorzystać i które możemy przemyśleć.
Ja uważam, że jest to naprawdę super sprawa dla każdego.

Jeżeli lubicie nieco podumać albo chcecie poddać pewne rzeczy analizie, to koniecznie zerknijcie sobie na ten tytuł, ale także i inne książki Szymona Hołowni.
Ja czytałam ich już kilka i nie są to może książki na jeden wieczór, a raczej na parę tygodni, szczególnie gdy chce się nad nimi podumać, ale naprawdę warto je przeczytać.

Ja bardzo lubię do nich wracać i zawsze też je polecam znajomym.
 
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka