Wyśniłam Cię córeczko - Diane Chamberlain

Autorka: Diane Chamberlain
Tytuł: Wyśniłam Cię córeczko
Wydawnictwo:
Carly miała dobre życie. Pewnie byłoby jeszcze lepsze gdyby nie fakt, że straciła męża.
Ten cios był dla niej okropny! Nie zdążyła się jeszcze podnieś z traumy jaką przyszło jej przeżyć gdy okazało się, że jest w ciąży. Pewnie wszystko powoli by się poukładało, w końcu miała dla kogo żyć, ale i tu los okrutnie z niej zadrwił.
Dziecko okazuje się poważnie chore.
Akcja toczy się w latach siedemdziesiątych gdy jeszcze medycyna jest daleko w tyle.

Rozwiązanie problemy Carly ma szwagier, który całkowicie wywróci życie kobiety. Czy Carly poświęci wszystko w co wierzyła i uratuję córkę?

"Wyśniłam Cię córeczko" to absolutnie piękna i wciągająca historia, od której nie można się oderwać.
Autorka ma jakąś taką moc przyciągania czytelnika i angażowania jego uwagi. Uwielbiam jej książki i chyba jeszcze nigdy nie byłam żadną z nich zawiedziona.

Ten konkretny tytuł, to także kolejna książka z mojej ulubionej serii "kobiety to czytają". Są to książki, których tematyka ma zachęcać do dyskusji, a tu akurat jest o czym dyskutować.
Zawsze staram się pisać moje recenzje na tyle skromnie, aby za wiele nie zdradzić. Nie ma niczego gorszego od wyczytania gdzieś pomiędzy wierszami tego, czego się nie chce wiedzieć. Ale ten kto czytał tę książkę, pewnie się zastanawiał co sam by zrobił na miejscu głównej bohaterki?
Czy jej zachowanie i rezygnacja z pewnego etapu, była jedyną możliwością? Co każdy z nas by zrobił gdyby miał taką możliwość jak Carly?
W tym konkretnym przypadku można zadać całą masę pytań i będzie drugie tyle odpowiedzi.

"Wyśniłam Cię córeczko" to historia o niewyobrażalnie trudnych wyborach, o tajemnicach, miłości rodzicielskiej, walce i po prostu o życiu, które choć wiele oferuje dużo też zabiera.
 Kto uwielbiam książki Diane Chamberlain na pewno nie będzie zawiedziony!

Przeczytajcie koniecznie!
 
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka