Narzeczona - Kiera Cass

Autorka: Kiera Cass
Tytuł: Narzeczona
Wydawnictwo:
Kto czytał całą serię Rywalki ten pewnie wie jak bardzo potrafi zaangażować czytelnika Autorka. Akurat ta seria to jedna z moich ulubionych serii dla młodzieży więc z ogromną przyjemnością zatopiłam się w przygodach młodej damy Hollis, która została wybrana przez króla.
Jednak jak pewnie wiecie serce nie sługa.

Hollis jest zachwycona, sławą, klejotami, sukniami i tym jak wielkie ma względy nie tylko u najważniejszej osoby w państwie ale także wśród jego poddanych.
Wszystko jednak się zmienia w momencie gdy dziewczyna poznaje cienie swojej pozycji. Do tego na jej drodze staje być może miłość jej życia i musi dokonać wyboru.
A wybór jest trudny bowiem może mieć ogromne konsekwencje.
Czy Hollis jest gotowa na tak poważne decyzje?

"Narzeczona" to książka, która od samych pierwszych stron wciąga czytelnika w świat królów, poddanych, ludzi interesu i tych, którzy chcą pomóc albo wręcz odwrotnie - zaszkodzić.
We wszystkim tym musi się odnaleźć młoda, niedoświadczona dziewczyna, która myśli, że wszystko jest albo czarne albo białe.
Jest to fajnie napisana historia o trudnych wyborach, dobrych i złych decyzjach, a także o tym, że nie zna się dnia ani godziny gdy wszystko może się zmienić.

Jeżeli lubicie styl pisania Autorki i tego typu historie, ta książka na pewno Wam się spodoba.
Ja uważam, że cała seria "Rywalki" była zdecydowanie lepsza, ale tę książkę również warto przeczytać.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka