Akademia Eko wiedzy

Tytuły: Wielkie porządki recykling i sprzątanie świata
Nasza przyroda środowisko i jego ochrona
Dobra energia źródła energii w przyrodzie
Niezwykła woda rola wody w przyrodzie


Zawsze staram się Wam tu pokazywać książki, które naprawdę zasługują na uwagę.
Dziś również mam coś szczególnego. Jest to seria książek, która niedawno miała premierę i uważam, że naprawdę każde dziecko powinno tę serię książeczek mieć.

Akademia Eko wiedzy to cztery części zeszytów ćwiczeń, które pozwolą dziecku zrozumieć jak ważne jest dbanie o nasze środowisko.
Wśród nich znajdziemy książki o recyklingu, wodzie, energii i przyrodzie.

Wielkie porządki to książka, która pozwoli dziecku zrozumieć po co segregować śmieci jak to dobrze robić i co się z nimi później dzieje. Niezwykła woda to cały zeszyt poświęcony wodzie. Jakie ma stany skupienia czy jak obiega w przyrodzie.
Dobra energia to kompendium wiedzy o energii odnawialnej a także praktyczna wiedza jak ją oszczędzać. Ostatnia część dotyczy przyrody. Tu dziecko dowie się jak pomagać zwierzętom w zimie, po co potrzebne nam jest tyle drzew czy dlaczego warto dbać o pszczoły.


W każdej książce jest gra planszowa oraz dyplom, który dziecko otrzyma po zdobyciu wiedzy. Jest to niezwykle zachęcająca opcja i myślę, że też świetna nauka przez zabawę.

Jak widzicie książeczki są bardzo kolorowe i naprawdę ładnie wydane. Wydaje mi się, że to wartościowa pozycja, którą warto kupić dzieciom.
Bardzo polecam się nimi zainteresować!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka