Na święta przytul psa - Lizzie Shane

 

Autorka: Lizzie Shane
Tytuł:
Na święta przytul psa
Wydawnictwo:

 

Powolutku zbliża się okres, w którym takie książki będą wprowadzały nas w okres świąt Bożego Narodzenia. Tym tytułem rozpoczynam serię recenzji, w których poznacie tegoroczne świąteczne tytuły książek wartych uwagi.

Ben, samotnie wychowuje swoją dziesięcioletnią siostrzenicę.  Rodzice dziewczynki zginęli w wypadku, więc mężczyzna stara się zastąpić rodziców najlepiej jak potrafi. Niestety im większy nadmiar obowiązków tym gorzej radzi sobie z codziennymi wyzwaniami, a tych nie brakuje.

Oprócz wychowania Astrid, Ben każdego dnia podejmuje szereg trudnych decyzji w swojej pracy. Gdy dowiaduje się od swojej szefowej, że ta chce zaprzestać wspierania schroniska dla bezdomnych zwierząt wie, że będę z tego kłopoty. Sam nie popiera tej decyzji ale szefowa jest nieugięta.

Drugą główną bohaterką jest Ally. To właśnie jej dziadkowie prowadzę owe schronisko, które już za chwilkę przestanie być wspierane przez miasto.
Ally i Ben stają na głowie aby pozyskać właściciela dla każdego bezdomnego psa. Ale czy ludzie otworzą swoje serca na psią miłość?
I przede wszystkim czy Ally i Ben są gotowi otworzyć swoje serca, na to co szykuje im los?

"Na święta przytul psa" to książka, która zaczaruje Was magią tego świątecznego czasu. Jeżeli do tego kochacie psy to miłość jest gwarantowana.
Nie oczekujcie od tej książki zbyt wiele. To jest piękny świąteczny romans z pieskami potrzebującymi pomocy w tle. Ja od takich książek oczekuję przede wszystkim świątecznej atmosfery! I tu jej nie brakuje:) Polecam!


Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka