Niewidzialny front - Tomasz Rezydent

Autor: Tomasz Rezydent
Tytuł:
Niewidzialny front
Wydawnictwo:To moja pierwsza książka związana z tematem koronawirusa więc jeżeli szukacie innych tytułów, to nic w tym zakresie Wam nie polecę. Zdaję sobie sprawę, że każdy już jest zmęczony tym tematem. Ja także. Ale, że mam porównanie jak to wygląda również z pierwszej linii walki więc chciałam porównać to co wiem, z tym co przeczytam.

"Niewidzialny front" to zapiski lekarza, który tą książką chciał pokazać jak jest naprawdę. I nie usłyszycie tu, że krzywa się wypłaszcza, albo że liczba chorych spada. Jeżeli jesteście z drugiego obozu, który twierdzi, że koronawirus nie istnieje ,to być może warto sięgnąć właśnie po tę książkę. Gwarantuję, że zrobi na Was wrażenie.

Ta książka to taki pamiętnik lekarza, który pokazuje absurdy, niekończące się dyżury, brak organizacji oraz prawdziwe życie na oddziale. Jeżeli taka tematyka Was interesuje i chcecie zobaczyć jak od środka ta koronawirusowa machina się kręci to myślę, że wskazane będzie przeczytanie te książki.

Ja muszę Wam powiedzieć ze swojej perspektywy, że cieszę się, że mnie to nie spotkało i szczerze współczuje tym osobom, które doświadczyły wielogodzinnego przewożenia w karetkach, czekania kilku dni na wyniki testu czy również tym rodzinom, które przez brak organizacji straciły swoich bliskich.

Wiem też, że ilu ludzi tyle będzie opinii o tej książce ale jeżeli chcecie sobie otworzyć oczy i przeżyć w domu gehennę szpitala na oddziale z koronawirusem, to polecam tę książkę przeczytać. Na pewno nie pozostaniecie obojętni.

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka