Album Ukochanej babci i drzewo genealogicznej naszej rodziny

 

Tytuły: Ukochanej Babci 
Drzewo genealogiczne naszej rodziny
Książki kupicie: https://moidziadkowie.pl/

Zapewne już powolutku zaczniecie szukać prezentów dla swoich bliskich. Ja sama już się zastanawiam co kupić. Chciałam Wam pokazać dwa pomysły na prezenty.

Zaczniemy od albumu dla Babci. Bardzo żałuję, że jeszcze w tym roku nie pojawi się album dla Dziadka bo byłby to idealny komplet pod choinkę dla dziadków. Ale są też takie osoby, które mają tylko babcie więc na pewno mogą skorzystać z mojego polecenia.

Książka jest przepiękna! I do tego bardzo pomysłowa.


To taka laurka dla babci od nas - wnuków. Wystarczy dokończyć zdania i podarować babci. Prawda, że piękna pamiątka?

W środku do dokończenia są zdania:

życzymy Ci...
gdybyś była kwiatem byłabyś...
najchętniej z tobą....
jesteś naprawdę wyjątkowa w...

Jak widzicie można napisać naprawdę wiele pięknych słów do tego całość jest przepięknie ilustrowana! Ta książka to idealny prezent nie tylko pod choinkę ale i na zbliżający się dzień babci:)

Drugim pomysłem na genialny prezent jest album "Drzewo genealogiczne naszej rodziny" to jest coś przepięknego!

Można śmiało zaangażować w to dzieci i tworzyć wspólnie swoją historię rodziny. Album jest bardzo duży i do tego pięknie wydany.

W środku są miejsca na zdjęcia, na wszystkie dane członka rodziny, na informacje o ulubionych miejscach, zawodzie, hobby a także na osobisty przekaz osoby o której piszecie.

Jest to przepiękna pamiątka dla wielu pokoleń. Dodatkowo format w jakim została ta książka wydana sprzyja temu, że chce się ją przeglądać i mieć po prostu w swoich zbiorach.

Piękny prezent dla każdej rodziny!Jeżeli szukacie ciekawych inspiracji na prezent to mam nadzieję, że coś Wam podpowiedziałam.
Koniecznie dajcie znać czy Wy macie gdzieś zrobione drzewo genealogiczne swojej rodziny?:)

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka