Świat wirtualny i Sam w Salem nowe escape room czyli gra w książce!

Tytuły: Świat wirtualny
Sam w Salem
Wydawnictwo:Pamiętacie jak pisałam Wam o poprzednich dwóch częściach z tej serii? Jeżeli nie od razu zostawią Wam tu link do poprzedniej recenzji:

Za garść niedolarów i poszukiwacze zaginionego skarbu

Tym razem mamy dwie nowe części. Jedną z nich jest Sam w Salem. Czyli coś dla miłośników czarownic! Wyobraź sobie, że jesteś w 1692 roku. To wtedy odbył się proces ludzi oskarżonych o czary. Zaczynasz swoje śledztwo i rozwiązujesz jedną zagadkę po drugiej. Jesteś ciekawy czego się dowiesz? Oj będzie się działo! Zwiedzisz największe zabytki w mieści oraz przeżyjesz coś niesamowitego odkrywając kolejne mroczne tajemnice miasteczka!
 

Druga część z tej serii, o której Wam wspominałam na początku tego posta to Świat wirtualny. Tam byliśmy w przeszłości, tu wybiegamy w przyszłość. Jesteście w 2101 roku. Sztuczne inteligencja, która zarządza największą platformą VR całkowicie wymknęła się spod kontroli. 

Ty jesteś jedyną osobą, która może sobie z tym faktem poradzić. Jak to zrobić? Na pewno będzie ciekawie. Czeka na Ciebie wiele pułapek, zagadek i rozwiązań, które musisz podjąć.

W zależności jakie decyzje podejmiesz gra zakończy się w inny sposób. Są aż trzy możliwe zakończenia!

Powiem Wam, że obie te książki to wspaniały pomysł na prezent! Jest to świetny sposób na zajęcie dziecka na długie godziny bo można się tu naprawdę świetnie bawić. Książki są przepięknie wydane a zagadki super skonstruowane. Jeżeli szukacie czegoś na prezenty co będzie angażujące, a przy tym naprawdę okaże się fajną zabawą to polecam Wam tę serię książek.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka