Mój pierwszy zegar. Akademia mądrego dziecka

 

Tytuł: Mój pierwszy zegar. Akademia mądrego dziecka

Wydawnictwo:


 

Nie wiem jak Wy ale ja takiej książeczki w swoim dzieciństwie nie miałam. Miała już za to moja siostra, która jest 6 lat młodsza i pamiętam ile było przy tym zabawy!

Mój pierwszy zegar to absolutnie obowiązkowa książeczka w życiu każdego dziecka. Ta zasługuje na szczególną uwagę, bo jest naprawdę pięknie wydana i dodatkowo bardzo dobrze przemyślana. Na samym początku znajduje się cała jedna strona poświęcona dla rodzica, który może zapoznać się z tym jak korzystać z tej książki. Jest to o tyle fajne, że możemy na początku razem z dzieckiem się nią bawić i pokazać mu o co z tym zegarem chodzi. Później gdy dziecko już nieco się oswoi z tematem można wymyślać swoje zadania. W tym zakresie ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.Wspominałam Wam o pięknym wydaniu jak widać książka jest kolorowa i piękna. Wykonana jest z twardego odpornego na zniszczenia kartonu więc spokojnie posłuży nawet młodszym dzieciom. Dodatkowo uważam, że forma jest bardzo trafiony do małych rączek:)

Jeżeli szukacie czegoś fajnego dla dziecka co zajmie mu czas, a przy okazji będzie też książeczką edukacyjną, to te tytuł zasługuje jak najbardziej na uwagę. Polecam!


Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka