First last song - Bianca Iosivoni

Autorka: Bianca Iosivoni
Tytuł:
First last song
Wydawnictwo:


Mason i Grace studiują na tej samej uczelni. Znają się ale nie pozostają w żadnych bliższych relacjach. Wynika to z tego, że są różni, a oprócz tego nie za bardzo się lubią.

Wszystko zmienia się w momencie gdy Grace po uszczypliwej uwadze swojego chłopaka postanawia schudnąć. Nie żeby tego potrzebowała, bo wygląda dobrze sama nawet tak twierdzi ale aby zadowolić chłopaka i wiecznie kontrolującą matkę, postanawia zawalczyć o lepszy wygląd.

Mason jest winny przysługę Grace, więc pozostaje mu zostać trenerem personalnym dziewczyny. To nie jedyna zmiana w jej życiu. Po wielu godzinach namów Emery - przyjaciółka Grace w końcu namawia ją do wzięcia udziału w przesłuchaniu do zespołu. Jak się okazje dziewczyna doskonale śpiewa i co więcej zespół jak najbardziej chce aby z nimi śpiewała.

Jest tylko jeden problem Grace bardzo się boi występów na scenie, a liderem zespołu jest nie kto inny jak Mason.
Jaka będzie ich współpraca na tych polach? Co przydarzyło się Grace w przeszłości i czy uda jej się spełnić marzenia nie rujnując przy tym wszystkiego co do tej pory zbudowała?

"First last song" to idealna książka na ten kończący się rok. Lekka idealna na wieczór z winem czy dobrą herbatką.
Ja takie książki bardzo lubię bo pozwalają się zrelaksować a przy tym trochę trzymają w napięciu i zawsze jest opowiedziana ciekawie ta historia.

Jeżeli lubicie tę serię to ten tytuł też się Wam na pewno spodoba!
Polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka