Złodziejki Świąt - Hanna Cygler

 

Autorka: Hanna Cygler
Tytuł:
Złodziejki Świąt
Wydawnictwo:

 

Uwielbiam książki Hanny Cygler. To jak ta Autorka potrafi pisać wiedzą tylko Ci, którzy czytali jej książki. Tym razem mamy wspaniałą książkę na rozluźnienie przed świętami. Jeżeli chcecie się nieco pośmiać i zrelaksować to ta książka będzie dla Was jak znalazł!
 

Maria Teresa, Elwira i Jagna to główne bohaterki. Maria Teresa i Elwira są pisarkami natomiast Jagny, jest redaktorką. Maria Teresa to wykładowczyni na uniwersytecie. Ludzie uwielbiają jej książki, jednak kobieta ma problem ze sobą. Nie dba o siebie, ma problemy rodzinne i tak naprawdę nic jej się w życiu nie układa.

Elwira to pisarka kryminałów. To zupełne przeciwieństwo Marii Teresy. Elwira uwielbia dobrze wyglądać. Drogie kaszmirowe szale, szpilki, to coś co zdecydowanie ją wyróżnia. Jednak sam wygląd zewnętrzny to nie wszystko. Fani nie dają jej spokoju i oskarżają ją o zabicie kota. Czy uda jej się pod maską pozornie idealniej udobruchać rozemocjonowanych czytelników?

Jagna to redaktorka. Rzuciła wszystko wraz z chłopakiem i wyjechała do Warszawy. Tu zaczęła nowe życie. Czy uda jej się odbudować wszystko to co zostawiła za sobą?

Ta książka to nie kolejna świąteczna powieść o miłości a prawdziwe życie kobiet, które mają swoje problemy, rozterki, chwile smutku i radości.
Jeżeli szukacie książki, która Was wzruszy, a jednocześnie pozwoli śmiać się w głos, to jest to idealna pozycja dla Was.
Bardzo polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka