3 bajeczki przed snem. Muminki i Smerfy

 

Tytuł: 3 bajeczki przed snem. Muminki. Smerfy
Wydawnictwo:

 

Takich książeczek w dziecięcej biblioteczne nigdy dość. Ja wiem, ze czasami jak się dziecko uprze to przez pół roku czyta się te same książki ale fajnie jest wprowadzić nowości do biblioteczki i czytać od czasu do czasu coś spoza dziennego repertuaru. Dziś chciałam Wam pokazać fajną serię, która ostatnio miała premierę. Ja pokażę Wam dwie części ale w całej serii póki co są cztery części.


Co najfajniejsze w tej serii. Okładki książek świecą w ciemności! Myślę, że to dla dziecka może być naprawdę super atrakcja!

Przechodząc już do samych książek. Są ślicznie wydane! Bardzo, ale to bardzo podobają mi się zaokrąglone rogi. To taki prosty zabieg, a nie musimy się martwić, że dziecko gdzieś sobie zrobi krzywdę twardą okładką książki.

 

Zarówno Smerfy jak i Muminki mają przepiękne ilustracje i jest ich całkiem sporo. Dzięki czemu książki nadają się również dla tych najmłodszych właśnie ze względu na dużą ilość ilustracji.

Przed snem fajnie jest przeczytać bajeczki, które nieco uśpią malucha i uspokoją po całym dniu aktywności. Te książki właśnie to mają na celu. A fakt, że okładka świeci w ciemności może fajną atrakcją dla dziecka przed snem gdy gasimy światło i książeczka zasypia razem z dzieckiem.

Koniecznie sobie sprawdźcie pozostałe części z tej serii, bo uważam, że są naprawdę godne uwagi!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka