Bo nadal Cię kocham - Magdalena Kordel

 

Autorka: Magdalena Kordel
Tytuł: Bo nadal Cię kocham
Wydawnictwo:

 

Wstyd powiedzieć ale dopiero prawie trzy miesiące po Świętach Bożego Narodzenia dotarłam do tej książki. Jakoś przez tą pandemię naprawdę mało czytałam przed świętami i ta została mi do teraz. I nie powiem, bardzo przyjemnie mi się ją czytało gdy słoneczko grzeje za oknem. Zima zdecydowanie mnie bardzo wymęczyła!

Mam bardzo duży sentyment do tych książek, bo każda potrafi przenieść w klimat jakby z dawnych czasów. Główną bohaterką jest Leontyna. Kobieta choć stara się zapomnieć o przeszłości, ta ciągle do niej wraca. Czekają na nią ciągle nieotwarte listy, które być może wywrócą jej świat do góry nogami.
Cała historia opisana w książce jest naprawdę wciągająca. Jeżeli lubicie taką niespieszną akcję, która wręczy kołysze to naprawdę znajdziecie w tej książce coś dla siebie.
Cała książka jest taka ciepła i napawa życzliwością do świata i do ludzi. Ja zawsze to lubię w tego typu książkach, że człowiek docenia miejsce w którym jest i ma chęć niesienia dobra.

Jeżeli chcecie przeczytać ciepłą i wzruszającą książkę to koniecznie sięgnijcie po ten tytuł. Na pewno jest warty przeczytania, nawet w marcu!:)

5 komentarzy :

 1. Bardzo lubię książki Magdy i gorąco je polecam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie namawiać do czytania książek Magdy Kordel jakoś specjalnie namawiać nie trzeba. Mam tę pozycję na swojej półce wstydu i hańby xD Na 100% kiedyś po nią sięgnę, tylko jeszcze nie wiem kiedy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Raczej poczeka na mnie do przyszłych świąt.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam do tej pory tylko jedną książkę Kordel i nawet mi się podobała ;)

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka