Harry i Meghan. Chcemy być wolni - Omid Scobie, Carolyn Durand

 

Autorzy: Omid Scobie, Carolyn Durand
Tytuł:
Harry i Meghan. Chcemy być wolni
Wydawnictwo:


 

Bardzo bardzo czekałam aż ta książka będzie po polsku i oto jest! I choć byłam bardzo podekscytowana jej przeczytaniem to po lekturze muszę stwierdzić, że jestem niemile zaskoczona jak bardzo autorzy są nieobiektywni!
Ten kto liczył na naprawdę rzeczową ocenę tego co tam się wydarzyło może się rozczarować. Pewnie nie jestem jedyna, nie wiem bo nie czytałam innych recenzji aby się nie sugerować ale bardzo nie podoba mi się obraz Harrego i Meghan jako pary jaki został przedstawiony w tej książce.

Od razu odniosę się tu do całości książki, bo jeżeli liczycie na różne plotki, ploteczki czy ciekawe kąski to takie się znajdą w książce i  tych akurat nie brakuje. Z ciekawszych to na przykład fakt, że w suknię ślubną Meghan był wszyty kawałek sukienki, która miała na sobie na pierwszej randce. Albo, że osoby szyjące suknie musiały myć ręce co pół godziny aby nie zabrudzić materiału. Takie informacje w książce znajdziecie. Ale jeżeli chcieliście poznać punkt widzenia autorów taki obiektywny, to tu się rozczarujecie.

Ogromny plus da książki na pewno ze względu na wkładkę ze zdjęciami. Jest to miły i uważam, że pożądany akcent w tego typu książkach. I mimo, że naprawdę rozczarował mnie trochę punkt widzenia autorów to z drugiej strony mogłam się tego spodziewać i to co jeszcze mogę powiedzieć książkę czyta się naprawdę zaskakująco dobrze i szybko!

Jeżeli więc jesteście ciekawi tej pozycji, lubicie książki o rodzinie książęcej to polecam przeczytać, bo na pewno jest to pozycja obowiązkowa pomimo stronniczości.

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka