Projekt Panna Młoda - czyli wszystko co musisz wiedzieć o ślubie i weselu.

 

Tytuł: Projekt Panna Młoda - czyli wszystko co musisz wiedzieć o ślubie i weselu.
Wydawnictwo:

Ja się pytam gdzie były te wszystkie plannery gdy ja brałam ślub? A uważam, że taki planner to absolutny must have każdej przyszłej panny młodej. I tak wiem, że teraz mamy taką sytuację a nie inną. Nie wiadomo kiedy i czy odbędą się ślubu ale to właśnie jest doskonały czas na planowanie wszystkiego. 

Zacznę od wydania tego plannera bo jest piękne! Biało-złota kolorystyka jest tak ślubna, że aż oczy bolą. Notes jest na kółkach przez co wygodnie leży na biurku i się nie zamyka. Do tego jest lekki więc można go nosić przy sobie nie odczuwając jego wagi w torebce.

Jeżeli chodzi o środek to generalnie są w nim kalendarze 2021,2022 i 2023 więc mogą go sobie kupić Panny Młode te, które w tych latach planują swoje śluby. Jak widzicie można zacząć planować nawet trzy lata wcześniej więc nie ma się co zastanawiać i trzeba działać!
W środku jest naprawdę mnóstwo inspiracji ale także wskazówek, które pomogą Wam w organizacji tego wyjątkowego dnia. Możecie wytypować osoby, które mogą Wam pomóc i wypisać w czym będą przydatne. Możecie robić checklisty, wstępne listy gości Pani Młodej jak i Pana Młodego. Macie miejsca, w których możecie tych gości wpisać czy potwierdzili przybycie, jakie mają alergie itd.
Oprócz tego jest miejsce na propozycję menu, listy prezentów czy ustawienia stołów.

Chyba nie muszę też pisać, że ten planner po ślubie to wspaniała pamiątka prawda? Jeżeli jesteście w trakcie planowania ślubu albo być może ten czas jeszcze jest przed Wami to koniecznie zainteresujcie się tym plannerem. Jest naprawdę godny polecenia!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka